Araç kiralama sektörü içerisinde hizmet veren birçok firma yer alıyor. Bu firmalardan hizmet almak istediğinizde yasal kapsam içerisinde hizmet veren noktaları tercih ederek en iyi sonucu elde edebilirsiniz. Öncelikle deneyimlerimizi sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Araç kiralama hizmetinden yararlanmak için öncelikle hangi tür aracı kiralayacağınıza karar vermeniz gerekir. Şehir içerisinde kullanım sağlayacaksanız küçük bir model ideal bir seçim olacaktır. Ayrıca araçlar manuel ve otomatik vites seçeneği ile de sunulur. İstediğiniz gün sayısınca kiralama yapabilirsiniz. Fiyatlarda kiralanacak gün sayısına ve otomobile göre değişkenlik gösterir. Kiralama yaptığınız zaman araç size temiz bir şekilde teslim edilir. Ayrıca bakımları yapılarak teslim edilen araçları güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz. Araç kiralamak için gerekli belgeler nelerdir ve kiralama süreci nasıl işler bunu öğrenmeniz gerekir.

Kiralama Hizmetlerinde Gerekli Belgeler Nelerdir?

Araç kiralamak için gerekli belgeler nelerdir, öncelikle 18 yaşında olmanız gerekir. Ayrıca ehliyetinizin olması gerekir. Eğer ehliyetiniz mevcut değil ise kiralama hizmeti alamazsınız. Kiralama sırasında ehliyetinizin bilgileri alınır ve ilgili forma işlenir. Daha sonra sözleşmeyi okuyarak imzalamanız gerekir. Kiralayacağınız gün sayısınca belirtilen tutarı ödeyerek kiralama işlemini başlatabilirsiniz. Araç kiralama süresi sonunda aracı zamanında teslim etmeniz gerekir. Kullanıcılardan ehliyet dışında herhangi bir belge istenmez. Sadece belirli bir teminat istenir. Buda kredi kartınızdan çekim yapılır. Depozito tutarı aracı teslim ettikten sonra size geri iade edilir. Eğer herhangi bir trafik cezası ve benzeri durum var ise depozitodan kesilerek ödemesi yapılır.

Aracı kiraladıktan sonra yakıt giderleri size aittir. Ayrıca trafik cezaları ve yol ücretlerini de kiralayan öder. İstediğiniz araç modelini kiralayarak istediğiniz gün sayısınca kullanım sağlayabilirsiniz. İsterseniz de uzun süreli kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kurumsal firmalardan destek alarak güvenilir bir hizmet seçeneği satın alabilirsiniz. Kiralama süresi içerisinde herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız mutlaka kiralama yaptığınız firmaya bilgi vermelisiniz. Ayrıca araçta oluşan bir arıza ve benzeri durum karşısında firmalar yeni araç temini konusunda da destek sunuyorlar. Bu hususlar Elazığ araç kiralama firmamızın sizlerle paylaşacağı bilgilerdir. izmir escort

12 Temmuz 2019
YORUMLAR