2015 yılından beri araç kiralama hizmeti sunan Fly’s oto kiralama olarak önceliğimiz, müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Her model ve renk seçeneğiyle tercih edebileceğiniz araçlarımız kasko ve sigorta kapsamında sizlere sunulmaktadır. Bununla beraber rezervasyon sırasında her türlü bilgiyi alabilir ve araç randevusu için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Eğer Elazığ oto kiralama firmaları arasından en uygun fiyat ve garanti güvencesi almak istiyorsanız daha fazla beklemeden 7/24 iletişim kurabilirsiniz.

Uygun fiyat garantisinin yanı sıra sürekli yenilenen modellerle araç filomuzu genişletmeye devam ediyoruz. Sitemizde yer alan araçları incelerken aracın modeli ve yılına bakabilirsiniz. Ek olarak rezervasyon sırasında yakıt ve vites özelliklerine göre de araç seçerek hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz. Son model araçlarımız sizlere dilediğiniz noktada teslim edilmektedir. Bununla beraber Elazığ havalimanı oto kiralama hizmetleri de sunduğumuz için müşterilerimize kısa sürede araç teslimatı gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Araç kiralama işlemi sırasında müşterilerimizin ekstra isteklerini de kısa sürede tamamlıyoruz. Bebek koltuğu, özel şoför, navigasyon hizmeti, kar zinciri ve ek sürücü gibi isteklerinizi en uygun fiyatlarla sunarken HGS konusunda da yardımcı olmaya devam ediyoruz. Fly’s araç kiralama olarak günün her saati bizimle iletişime geçebilir ve dilediğiniz aracı anında kiralayabilirsiniz. Kiralama sürecinde paylaşacağımız bilgilerin hemen ardından istediğiniz bölgeye ücretsiz araç gönderimi sağlıyor ve bu sayede müşteri memnuniyetinizi sağlamak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Daha fazla vakit kaybetmeden sitemiz üzerinden rezervasyon yapabilir ve ya günün her saati aktif olan iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz.