Araç kiralama kapsamı içerisinde yer alan drop hizmeti ilgili aracın belirli bir noktada müşteriye teslim edilmesine verilen isim olarak karşınıza çıkar. Herhangi bir noktadan araç kiralamak istediğinizde aracın belirttiğiniz adrese gelmesini isteyebilirsiniz. Bunun için ilgili firma aracı size istediğiniz zaman diliminde teslimini gerçekleştirir. Bunun için de sizden drop ücreti alır. Bu ücret istenen lokasyona göre değişkenlik gösterir. Bu konuda hizmet alacağınız firmadan drop ücretleri konusunda bilgi alabilirsiniz. Günümüzde araç kiralama sektörü en hareketli sektörlerden biridir. İstediğiniz aracı kiralayarak istediğiniz gün sayısınca kullanım sağlayabilirsiniz. Kiralanacak olan aracın temiz ve bakımlı olması gerekir. Ayrıca kiralama hizmetinden yararlanabilmeniz için de 18 yaşını doldurmuş olmanız ve ehliyetinizin bulunması gerekir. Bizler Elazığ araç kiralama firması olarak drop hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Drop Hizmet Ücreti

Drop hizmeti nedir ve ne kadar ücret talep edilir sorusunun cevabı, kiralama ücretinin dışında talep edilen bir ücrettir. Araç kiralamak istediğinizde ilgili firmaya ulaşım sağlayarak aracı adresinize isteyebilirsiniz. Havaalanında uçağınız iniş saatine uygun olarak aracın gelmesini talep edebilirsiniz. Bu konuda hizmet veren firmalar sizden drop ücreti talep ederler. Bu ücret ekonomik fiyat olarak karşınıza çıkar. Ayrıca teslim edilecek olan bölgenin uzaklığına göre de değişkenlik gösterebilir. Ayrıca aracı kiraladınız ve kiralama sonunda adresinizden alınmasını talep ettiniz. Bu konuda da firma adresinize personel gönderir ve aracı sizden teslim alırlar. Araç tesliminde aracın genel kontrolleri yapılır. Herhangi bir hasarı olup olmadığına bakılarak araç sizden teslim alınır.

Araç kiralamak istediğinizde sektör içerisinde yasal olarak hizmet veren adreslerden destek alabilirsiniz. Ayrıca tüm araçlar temiz ve bakımlı bir şekilde size teslim edilmesi gerekir. Otomatik ve manuel seçenekler arasından tercihte bulunabilirsiniz. Araçlar en yeni donanıma sahip olarak size teslim edilir. Yakıt giderleri, trafik cezaları ve yol- köprü giderleri kullanıcıya aittir.  Araçlarda trafik sigortası ve kasko gibi teminatlar da bulunuyor. Bu sayede güvenilir bir kullanım sağlayabilirsiniz. O halde hemen Elazığ araç kiralama firmamıza başvurarak hizmet almaya başlayabilirsiniz. Firmamızın sunduğu avantajlı fiyatlardan da yararlanabilirsiniz.

7 Haziran 2019
YORUMLAR